CandyBar

CandyBar Mac için

Mac Dock'unuzu ve simgelerinizi özelleştirin

CandyBar, Dock'unuzdaki simgeleri özelleştirmenizi sağlar. Simgeleri tek tek özelleştirebilmenize rağmen, tüm dokümanı artık özelleştiremezsiniz. Dağ Aslan OS X 10.8 Dağ Aslanı rıhtımın oluşturduğu bir değişiklik yüzünden. Sonuç olarak...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Simgeleri içe aktarın, düzenleyin ve arayın
  • Leopard Dock görünümünü değiştirin
  • İyi organize
  • Şimdi kullanmakta serbesttir

DEZAVANTAJLAR

  • Beni okuma
  • Artık desteklenmiyor
  • Dağ aslanı üzerinde tam olarak çalışmaz

Çok iyi
8

CandyBar, Dock'unuzdaki simgeleri özelleştirmenizi sağlar. Simgeleri tek tek özelleştirebilmenize rağmen, tüm dokümanı artık özelleştiremezsiniz. Dağ Aslan OS X 10.8 Dağ Aslanı rıhtımın oluşturduğu bir değişiklik yüzünden. Sonuç olarak, geliştiriciler ücretsiz yaptı.

Panic ve Iconfactory, Mac sahnesinde hem güvenilir geliştiriciler hem de iletmek veya ahenk ve ikincisi yaptıkları harika simgeler için. CandyBar da diğerleri gibi aynı damarda mükemmel bir uygulama.

CandyBar ile akıllı listeler oluşturabilir, simgeleri sürükleyip bırakabilir ve tüm koleksiyonları veya benzersiz simgeleri seçebilirsiniz. Simgeler koyu şeffaf bir pencerede görünür ve arayüzün sağ alt tarafındaki kaydırıcı sayesinde yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Bir Simgenin görünümünü beğenmezseniz, görüntüleri değiştirmek için görüntüleri sürükleyerek, istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

CandyBar 3 ayrıca tam özellikli bir simge düzenleyicisi (önceden Pixadex olarak adlandırılır) gibi davranır iPhoto simgeleriniz için: simgelerinizi, bunları değiştirmek için kullandığınız uygulamada toplayabilir ve saklayabilirsiniz. Ayrıca 512 x 512 simge desteği ve Hızlı Görünüm entegrasyonu için destek var.

CandyBar artık ücretsiz olmasına rağmen, birkaç küçük güncellemeden ayrı olarak gelecekte neredeyse desteklenmeyeceğini unutmayın. Geliştiriciler Panic, CandyBar'ı aktive etmek için aşağıdaki seri numarasını sağladı: PPQA-YAMA-E3KP-VHXG-B6AL-L.

Tek küçük dezavantajı, CandyBar'ın bana bir simge okuması veya herhangi bir simge yönetimi bilgisine sahip olmayan kullanıcılar için herhangi bir tavsiyede bulunmamasıdır.

Genel olarak, CandyBar, Mac için özel simgeler koleksiyonlarını toplamak ve düzenlemek için tam özellikli bir araçtır.

Not: CandyBar artık ücretsiz, ancak desteklenmiyor. Panic, aşağıdaki Evrensel seri numarasını verdi: PPQA-YAMA-E3KP-VHXG-B6AL-L Öncelikle, Mac OS X 10.8 için CandyBar'ı güncelledik! Artık 10.8 sistem simgelerini özelleştirebilirsiniz. Sadece uygulamayı başlatın ve en son IconData'yı almak için büyük "Güncelle" düğmesini tıklayın. Ama bir yakalama ya da iki tane var: Mountain Lion'da, Apple Dock'un nasıl işlendiğini değiştirdi, bu yüzden Dock'un görünümünü özelleştirmek mümkün değil. (Gösterge ışıklarını yine de özelleştirebilirsiniz!) Ayrıca, CandyBar hala Mac App Store uygulamalarının dahili simgelerini kod imzalama nedeniyle değiştiremez. CandyBar, sadece diskteki dosyaları değiştirse de, her zaman için biraz rahatsız edici bir şekilde gri varoluş alanına düşmüştür. Hiç şüphesiz CandyBar'ın sistem simgelerini artık kişiselleştiremediği bir zamanda (yakında?) Bir zaman gelecek. Peki ne yapıyoruz? Diğer sürüm bilgileri burada bulunabilir.

Değişiklikler

  • Not: CandyBar artık ücretsiz, ancak desteklenmiyor. Panic, aşağıdaki Evrensel seri numarasını verdi: PPQA-YAMA-E3KP-VHXG-B6AL-L Öncelikle, Mac OS X 10.8 için CandyBar'ı güncelledik! Artık 10.8 sistem simgelerini özelleştirebilirsiniz. Sadece uygulamayı başlatın ve en son IconData'yı almak için büyük "Güncelle" düğmesini tıklayın. Ama bir yakalama ya da iki tane var: Mountain Lion'da, Apple Dock'un nasıl işlendiğini değiştirdi, bu yüzden Dock'un görünümünü özelleştirmek mümkün değil. (Gösterge ışıklarını yine de özelleştirebilirsiniz!) Ayrıca, CandyBar hala Mac App Store uygulamalarının dahili simgelerini kod imzalama nedeniyle değiştiremez. CandyBar, sadece diskteki dosyaları değiştirse de, her zaman için biraz rahatsız edici bir şekilde gri varoluş alanına düşmüştür. Hiç şüphesiz CandyBar'ın sistem simgelerini artık kişiselleştiremediği bir zamanda (yakında?) Bir zaman gelecek. Peki ne yapıyoruz? Diğer sürüm bilgileri burada bulunabilir.

mac için Temalar en fazla indirilenler

CandyBar

İndir

CandyBar 3.3.4

CandyBar hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×